Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nr1_Ranger

    csendes tag

    Hali
    Tegnap, kikapcsoltam a gépet, majd később (talán egy óra múlva)nem kapcsolt be rendesen, a cpu ventilátor pördült egy picit majd megállt, a videókarin 3 piros led ég. A vinyó megy, hallani a hangját, a táp is, meg a hátsó ventilátor a gépházon. Monitor sötét nem botol, kikapcsolni, csak úgy lehet ha a tápot kívül lekapcsolom. Pár óra múlva mikor újra megpróbáltam elindítani, elindult, bár a videókarin a 3 led villant egy picit, meg a cpu hűtő ventilátor is mintha egy töredék másodpercre lassulna, de aztán elindul rendesen, használat közben nem mutat a gép semmi problémát. Lefekvés előtt kikapcsoltam, és megnéztem hogy vissza tudom e kapcsolni, hát nem, ugyan az a hiba. Ma délután ismét elindult. Ha csak simán újraindítok/resetelek nincs gáz, csak miután fullra leáll a gép. Valakinek ötlete hogy mi lehet? Procit nem húzgáltam, semmi tuning hozzányúlás sem, sem pedig hardveres hozzányúlás mióta megvan a gép, kb 1.5 éve. A probléma amúgy már lehet hogy régebb óta megvan, de mivel egy nap egyszer kapcsolom be délután/estefele és lefekvéskor ki így nem tűnt fel eddig.

Új hozzászólás Aktív témák