Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jokeph

    nagyúr

    válasz FunPro #48158 üzenetére

    Igen, rá is kérdeztem. Dual XEON-os gépről lévén szó (valami szervergép féle lehetett), el tudok pár extra szoftvert képzelni ami nem kell AM4-es rendszerhez.

    Volt olyan W10x64 PRO-m, amit Socket P-s konfigra (nem laptop, bár ez nem sok vizet zavar) telepítettem tisztán SATA SSD-re, ezt utána 7 db teljesen más harverkörnyezettel bíró vegyesen Intel/AMD konfigokra vittem tovább (jól belakott rendszer volt), minden esetben csak a spéci dolgokat vettem le előtte (extra vezérlők driverei és ezek valamint az alaplapok célszoftvereit). :U
    SSD-re már amúgy gyorsabb egy új OS-t felhúzni (nálam konfigtól függően 4-8 perc), főleg ha egyébként minimális egyéb szoftver kell csak.
    Sokféle konfiggal "dolgozom" és elég sok egyéb szoftvert is használok, nekem egyszerűbb azt a keveset ledobni ami tutira problémás/felesleges a következő konfigban.

    RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

  • tothd1989

    tag

    válasz FunPro #48158 üzenetére

    Eredetileg az ssd csak rendszer lett volna, mivel a xeonban ott volt soksok gb, csak sas lemezen. Az, hogy miért nem húztam újra az egész hóbelevancot, korábban írtam, meg igazság szerint csak végszükséglet esetén csinálnám, mert herótom van a rendszer belakásától. De szerintem elkanyarodtuk az eredeti kérdésemtől.

    Pc: Ryzen 9 5900x, ASUS Rog Strix B550-A, Corsair Vengeance RT 4x16GB 3600mhz CL16, THERMALTAKE TH360 ARGB Sync Snow Edition, Gainward RTX3070TI, Corsair RM1000X, Kingston 500GB M.2 NVMe, Crucial 1TB M.2 NVMe, 2x AKASA VEGAS AR7 Kit, Lian Li O11D EVO. Mobil: Iphone 14, Redmi Note 9 pro.

Új hozzászólás Aktív témák