Keresés

Hirdetés

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

  • Ghost of Tsushima technikai teszt

    gp A Ghost of Tsushima a Sony eddigi legnépszerűbb PC-s átirata, mely megelőzte még a God of Wart és a Spider-Mant is. De vajon maga a port is hozza az ehhez illő technikai minőséget?

Új hozzászólás Aktív témák

  • Crowent

    tag

    válasz [BB] #9645 üzenetére

    Sziasztok!

    Látom elkezdtük ecsetelni ezt a Murcielagos témát, gondoltam én is beleszólok, mivel nekem is az van.

    noblem1983: Azért Te tényleg régi fórumozó vagy, és amint észrevettem azért Te nagy pro vagy. Örülök hogy Te is ezen a véleményen vagy mint Én.

    NFree: Mégis milyen TOP TIER-re gondolsz? Én úgy vettem észre hogy a TOP5-be benne van a Murci is. De kiemelem a lényeget a hozzászólásodból:
    topp időt lehetetlen vele autózni kivéve 1-2 igen tehetséges embernek

    Igen, végül is igazad van. Még az általad gondolt TOP T3-as kocsikkal is lehet szarul vezetni, és lehet ocsmány időt futni. Amúgy az általad belinkelt képre csak azt tudom mondani hogy az a 388 nem biztos hogy végsebesség, mert nekem 670 a statom a végsebességre, mégis megy 370-et.

    vakond5: Igazad van, a Murci igen csak jól kanyarodik, de sajnos vannak olyan játékosok akik csak a Gázt ismerik, azt már nem hogy fék, esetleg azt hogy enm fékezek és nem nyomom a nyilat, tehát hagyom hogy magától lassuljon az autó.
    !!!Hozzáteszem én olyan autókat hagytam ott így kanyarba mint pl Porsche, BMW, stbstb.

    Egyébként várom azoknak a játékosok jelentkezését, akiknek FULL ULTRÁS és a LEGJOBB CUCCOKKAL rendelkező Murcielagoja van. Kíváncsi lennék hogy mekkorát megy az autó. Van egy ismerősöm akinek igen csak jó Porsche autója van, kíváncsi lennék hogy melyik megy jobban.

    [ Szerkesztve ]

    Need for Speed World Nickname: NORBI5528

Új hozzászólás Aktív témák