Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Severinus

    csendes tag

    válasz Mr.Skynet #8195 üzenetére

    Mr.Skynet: na hát igen, volt 1-2 hét amikor a part adás hiánya miatt szüneteltem a game-t, és pár napja vettem ismét elő. Minden NFS-ezés kb. úgy indult nálam, h. 20-30 HS, ezekben PU a köbön, mellette szélvédő vagy T1-es fosok, amiket boltban is meg tudok venni.
    Eztán folytatom sprintekkel meg karikákkal és 1-2-3-as pozíciókban beérve, és semmi eredmény. Waterfront Road jelenleg a kedvenc sprintem, ez az ami ad NÉHA vmit, de nem mostanság, ismét Street cuccokat dob...
    Akk. az elmúlt 30 nap 2 gyümölcse közül az egyik egy T1-es ultra turbó volt /mellesleg már Pro-s a T1 vasam, igaz nem full/, a másik meg egy privát meccselésé, ami magába foglalt ismét egy T1-es, Pro turbót (?)... és kb. ennyi, ami értelmesnek mondható, a többi mind potom $ sajtolásra jó.

    Nem értem, hogy mért nem lehetett egy olyan rendszert felépíteni, ahol egy játékos minden 10-20. arany-ezüst-bronz helyezését éri el, és ott bármelyik kártya egy értelmes (helyezéshez mérten) partot dob (tök mind1 hogy milyet), csak ne boltit! Garantáltan ezzel veszik el a játékkedvet, hogy bolti fost dobnak ki, arra meg van elég IGC-nk, hogy megvegyük.
    Helyette kapom a 400. Ready-t, Shield-t, Circuit-t...

    Lehet, hogy nyavalygásnak hangzik, de nem fogok Ft-t áldozni, h. boost-okkal ilyen-olyan csomagokat vegyek. Kifizettem a játékot, mikor csak megvenni lehetett, ezért ne hogy má' élvezhető is legyen.
    Cél, így lvl 43-n, a T3-as verdák feltöltése normális áruval, ám közröhej, hogy méltatlan a "nyereményosztás" 200. verseny után is.

    Off
    A szaggató EU szerver helyett kipróbáltam a NA-it, gyorsabban betölt, kevésbé laggos (nekem úgy tűnik), és minimális a szláv invázió ^^... egyelőre ajánlani tudom, tesztelem, remélem jó eredménnyel.
    Off end

    noblem1983: köszi a tippeket. Ezek szerint még mindig kell várni 2-3 nyomorult szintlépést, hogy legyen erre bármi esély. Vicc... Nem csak autókázni szeretnék, hanem fejlődni is. Megfogadom tanácsodat. ;)

    Origin: Severinus89 | Uplay: Severinus89 |JKJA: Severinus | CoD2: Connor

Új hozzászólás Aktív témák