Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 1NST1G8R

    senior tag

    válasz GardaY #10491 üzenetére

    Hogyne tudnám, fos a szerver és ha fullon van egy verseny nem bírja betölteni. Ha 4 vagy kevesebb játékos indul általában nincs gond. Nekem egyébként be szokott tölteni csak kb 1-2perc míg betölt, aztán elindul, de egykét embert mindig kivág.

    @falco1: nekem lett 3db C-s járgányom, a Lexust le is butítottam D-re, E-t meg inkább hagyom. Amúgy rájöttem mi értelme a D és E osztálynak: kezdőknek csak ezek vannak, ha nem vesznek boostot. Abból következtetek hogy mentem párat D-s pályán és nem sürün láttam lvl20-nál magasabb drivert.

    Összességében amúgy nekem valahogy jobban kezelhetőbbnek tűnnek a verdák. Érdekes hogy az E46 mekkora ász lett, procar-okat meg MR2-ek aláznak, nektek nem tűnt fel?

    MR2 meg önmagában is érdekes, alapon C-ről indul és lehet húzni A-ig, viszont C és B-be mindent ver ahogy eddig nézem, de A-ban sincs sok ami veri, szóval kb ennyit az egyenlő esélyekről. :U

    Kiváncsi vagyok mi lesz ezzel a játékkal fél-egy év múlva, ha így folytatják nem biztos hogy megéri a 3. szülinapot... :(((

    Fortune doesn't favor fools.

Új hozzászólás Aktív témák