Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr.Skynet

    senior tag

    Van még 1-2 ilyenem most frissen készülnek egyébként, start 3-2-1-GO ez még a jobbik eset ami a képen látható, mert volt már, hogy 3-an hátulról már alám kerültek, mert alám jöttek rajt közben, hisz ugye ők már mennének :Y
    Tuti nem én laggolok meg hasonlók, mert mások is állnak még épp GO van, eltelt időt nézzétek Overall Time még el sem indult a játék, de már az 5. helyről induló játékos legalább 1sec ideje elindult...

    Docci: laptop és nem egy erőmű a Mobility HD5470, meg így legalább mindig 100FPS felett vagyok, meg vagyok már akkora mazoista, hogy 800x600-ba vissza rakom a gémet és abalakba nyomom, mellette meg másik kis ablakba filmet nézek, néha rápillantok a játékra főleg mikor nekem jönnek, de többet figyelem a filmet :DDD Csak így nyomom random a versenyeket és már nem érdekel hányadik vagyok... csak nőjön a REP mennyiség meg a kassza és sz.rok az egészre... 1 verseny átlagba kapok 700-800REP-et meg 1000pénzt, 1 LVL szint kb. így 100 verseny meg ugye minél nagyobb szint jön annál több REP kell 1 szinthez... 35-re gyúrok és Corvett-re :B

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák