Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyuszito

    senior tag

    válasz NFree #3701 üzenetére

    Kis türelem! Nem hiszem, hogy kifogna rajtad a játék. Nem lehetsz olyan ember!
    Tudom, hogy egy senki vagyok itt, de próbálkozz! Én tegnap egy magyar kollegával nyomtam egy Diamond-ot. Mondtam neki, hogy menjen elől, és én végig túrom, általában ilyenkor vagy neki vagy nekem ad valamit. Így is lett... Igaz nem neki dobott, hanem nekem..nem nagy szám Street Tuned part, de ismét rávilágított, hogy nem olyan véletlenszerű az a part... Gondolom sokkal nyered a versenyeket. Próbáld ki, sz@rd le a statisztikát, és túrj be valakit a célba. Természetesen nem 100% így sem az esélye a dolognak, de már legalább 5x volt olyan, hogy szándékosan túrtam be valakit, vagy épphogy nyertem, és bizony kidobta a partot..Mindössze 19 es vagyok, és legalább 20 part megjárta az Inventorimat. Kérlek ne add fel a küzdelmet! Én rengeteget játszottam annó metinen, és az megtanított, hogy nem szabad feladni, nem szabad megadni az örömet a játéknak, mert ez a célja, hogy szét idegeljen, és könnyítésként tolj bele egy kis aprót, vagy fejezd be, hiszen az ingyenes pléjereket, mint én is vagyok nem nagyon komázzák.. Nem azért csinálták, hogy ingyen nyomuljanak rajta. :R

    Nem az számít, hogy mit mond, hanem hogy Ki mondja!

Új hozzászólás Aktív témák