Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Agyzuzo

    addikt

    válasz PeliScan #31 üzenetére

    Na hallod, a hülye szemészeknek nem szabad hinni, te érzed mitől folyik ki a szemed és mitől nem. Esetem a következő: adva vagyon a SL66-os lenyó (amit írtam is), amit már több mint 2,5 éve használok, teljes megelégedéssel. Aktuális kontroll, új csávó a szemész. Belenéz a szemebe és közli nagy parás arccal, hogy márpedig ezt a lencsét felejtsem el, mert csoda hogy még látok és kivágja az agyam a szememen keresztül és az orromon fog kifolyni a fehérje, stb. Lényeg, hogy frankón felírt egy ótvar szar retek lencsét, ami beleragadt a szemembe, négy karommal kellett 20 percig tépkednem a szemgolyóm ha ki akartam szedni és barnát könnyeztem tőle (valami Focus nevű borzalom volt). Negyed év alatt romlott fél dioptriát a szemem, mikor már 2 éve stagnált 4,5-5-ön... :( Na, sz'al pár hete mikor visszamentem és megmondtam, hogy ezt a szart nyugodtan dugja fel a seggébe és kérem vissza szépen a jól bejáratott SL66-omat. Azóta érdekes módon megint semmi probléma, no irritáció, kényelmes és 18 óra viselet után is ugyanolyan jól látok vele.

    Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

Új hozzászólás Aktív témák