Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DrGreen

    csendes tag

    Sziasztok! Ha valakinek aktualis lenne, gyors szosszenet ESIM-re valtas Tuti feltotltokartyaval, hatha hasznos lesz valakinek.
    Roviden: megoldhato, ha van sok idod es be tudsz menni szemelyesen egy Voda uzletbe.
    Bovebben: Mivel nem elofizeteses a SIM kartya, ezert szemelyesen kell bemenni es igenyelni. Egy evvel korabbi hozzaszolasokban irtak, hogy a rendszer vagy mukodik, vagy nem, szerencse kerdese. Azota a fejleszteseknek "hala", a helyzet valtozatlan, csak tobb a tapasztalat. Ha sorra kerulsz es az ugyintezo elinditja a kerelmet, akkor cirka 20 percet kell "csak" varni, amig a QR kod legeneralodik es betoltodik. Ha van ennyi idod, akar nyert ugyed is lehet. Mindenkepp fotozd le a QR kodot a PIN- es PUK kodokkal! Igy legalabb kesobb masik teloban is be tudod aktivalni a SIM-et, ha kell es meglesz a PIN, meg az aktivacios kod is. Mert ezeket semmilyen formaban nem tudjak kinyomtatni, vagy neked elkudleni. (Sem igenyles utan, csak siman tovabbitani, hogy neked ne kelljen ezt a 20 percet vegig varnod.)
    Ha a foto megvan, az aktivalas nekem mar siman ment, csak kovetve a telefon utasitasait (Google Pixel). Az ugyintezo holgy csodalkozott is, hogy egybol sikerult beaktivalni es mar mukodik is. Ezek szerint arra nincs garancia, hogy ez mindenkinek elsore menni fog.
    Ennyi. Cirka 1 ora varakozas (3. voltam aznap a sorban) es plusz 30 perc alatt mar mehettem is...

  • DrGreen

    csendes tag

    válasz Blamazs #72492 üzenetére

    Akkor csak en nem voltam eleg kitarto a kerdezgetesben es beeloztem a holgyet a fotoval - vagy az ugyintezonek nem volt ismeros a menet (kisvaros).
    A My Vodafone appot nem hasznalom, mert meg egy app mar nem kell.
    VoLTE-t nem neztem meg.

Új hozzászólás Aktív témák