Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Soulfly842

    addikt

    válasz dchard #73874 üzenetére

    Az okát nem tudom, hogy miért csinálsz szinte egzisztenciális kérdést ebből. Ezen a területen gondok vannak a lefedettséggel, ÉK (Hajdú, Szabolcs, Borsod) régióba sok helyen nincs lefedettség, vagy szeszélyes. A beltéri lefedettség gyak. a kültérinek felelt meg 2-3 éve, azóta a lefedettségi térképen releváns változást nem látok. Emlékszel a Voda egykori marketing kommunikációjára...? A legszélesebben lefedett..stb... 3G-vel, a 4g lefedettségét itt azóta se orvosolta teljesen, ezért írtam, hogy a 3g lefedettséggel gondok lehetnek (feltételes mód)

    Buda és Pest, avagy Pest megye - értelemszerűen minden szereplőnek frekventált, ott nincsenek lényegi differenciák, mint az azon kívül eső részeken Így volt ez már a 4G indulásakor is, amikor mindenki sos kompenzált (igen, azt is belülről láttam), az igazi, lényegi eltérések elsősorban nem ott realizálódnak.

    Alapjában véve az utóbbi időkben csak T-s kártyám volt (már a céges is) (Telekomnál ugyebár az átállás már lezajlott), de még ezzel is tapasztaltam differenciákat, lényegeseket... túrázások alatt kiváltképp, ahol eddig volt legalább 3G ott most semmi nincs (van, ahol még gyengébb is lett a 4G az átállások után, mint előtte volt). Nem tudom elképzelni mindezek mellett, hogy ebben a régióban, ahol a Voda lényegesen rosszabbul szerepelt, hogy jobban sikerülne nekik ez az átállás. Mindezek alapján is írtam: hogy lehetnek gondok.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák