Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bozek

    nagyúr

    válasz MK VII #44771 üzenetére

    "Az a kamatmentes kölcsön nem is kamatmentes kölcsön...
    Eleve, ha készülékkel veszed az előfizetésed akkor a havidíjadat megemelik x összeggel. Szolgáltatótól függ, hogy mennyivel büntet, mert telefonnal vetted az előfizetésed.
    "

    Legalább ne reklámozd, ha nem értesz hozzá. Nem büntet a szolgáltató, hanem a telefon részleteit adja hozzá az előfizetésedhez. Vagy hogy gondoltad? Hogy veszel egy telefont részletre és ugyanannyit fizetsz, mint aki nem vesz telefont? Mert akkor ingyen lenne a telefon.

    A kamatmentes kölcsön meg kamatmentes kölcsön, mivel ugyanannyit fizetsz ki összesen, mintha egybe leperkálnád az árát. Nem az van, hogy egy 200 ezres telefonnál a végére kijönne mondjuk 300 ezerre az ára. Az akkor is 200 ezer lesz a végén, ha részletre veszed.

    (#44764) Zsocy155: "Azt írtam, hogy drágább a Vodafone-nál mint függetlenül gyártói garanciával!". Lehet, de sok esetben nem annyival, hogy megérje.

    Gyorsan ránéztem például az Iphone SE (16 GB)-ra. A Vodánál 114490 Ft az ára (Tuti csomagban, tehát nincs rejtett költség), míg az Extreme Digital-nál 119990 Ft. Az ED hivatalos gyártói garanciával rendelkező, magyarországi piacra szánt telefonokat árul, ezért az ő árukat néztem.

    De ott a Sony Xperia XZ is például. Tuti csomagban 169490 Ft, ED-n 179990 Ft. Ez is olcsóbb. :)

    [ Szerkesztve ]

  • #95687424

    törölt tag

    válasz MK VII #44771 üzenetére

    "Ha baj van akkor úgy kell belőlük kirángatni a kölcsönkészüléket, mert fel nem ajánlják...
    Ráadásul azt is szépen elfelejtik közölni, hogy, ha garanciális javításon van a telefonod és addig nem tudod használni az előfizetésed, akkor részarányosan le kell vonniuk az előfizetési díjadból amit fizetned kell...
    Szépen lenyelik, hogy befizettetik veled a rendes számládat..."

    ha az autód épp szervízben van akkor nem fizetsz rá biztosítást?

    vagy ha nyaralni mész, lemondod a közműveket?

    még jó hogy fizetni kell a számlát

    a szolgáltatás adott, használhatod másik készülékkel

Új hozzászólás Aktív témák