Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 1430

    senior tag

    válasz grafikus17 #41689 üzenetére

    Teljesen félreérted. Mint írtam: "Ez amúgy a számlázást nem befolyásolja..."
    Az adatforgalmi fordulónap az adatforgalmat befolyásolja a számlázási ciklust nem, mert az továbbra is a naptári hónaphoz igazodik (ha úgy tetszik, az adatforgalmi ciklus ezentúl elválik a számlázási ciklustól). Vagyis az akció keretében márciusra csak 190 Ft-ot fizetsz, majd az azt követő hónapra, vagyis áprilisra is csak 190 Ft-ot, és májusban fizetnéd először a teljes díjat, hacsak le nem mondod és váltasz kisebb csomagra.

    A ma kapott 500 MB-ot viszont 03.15-én éjfélig tudod elhasználni (ha előbb elhasználod, akkor eddig lesz korlátozva a sebességed), és 03.16-án elvész a maradék keret (ha volt) illetve megkapod ismét az 500 MB-ot, amit 04.15-én éjfélig kell beosztanod. A 04.16-án érkező újabb 500 MB-ot 05.15-én éjfélig kell beosztanod, de ha például a havidíj miatt 04.30-án lemondod a NetPlusz M-et, akkor a maradék keret is elvész.

    Ha májustól beérnéd 200 MB-tal is, akkor vagy a NetPlusz S-t tudod aktiválni vagy ha van legalább arany kedvezményjogosultsági szinted, akkor a NetPlusz Arany is 200 MB-ot ad, 590 Ft/hó díjon, és ezt a díjat nem befolyásolja a díjcsomagod (van e benne adat vagy sem). Addigra remélhetőleg a honlap szerkesztők is utolérik magukat, mert most erről a csomagról nem találtam infót, csak a díjszabásban (2.3.2.2.).

    ''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

Új hozzászólás Aktív témák