Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • erdoke

    titán

    válasz Varszegig #31658 üzenetére

    Bocs, saját akksis lett volna, csak nem volt időm átfutni elküldés előtt, és a telefonnak nem tetszett az "akksis".
    Én az Overmaxot nem ismerem, a legtöbb utazónál viszont alapfelállás, hogy több internetre éhes eszközzel utazik. Ezek kiszolgálására jók a saját akksis hotspotok. Megy beléjük SIM (értelemszerűen), illetve a legtöbbe microSD is, aminek a tartalmát képesek megosztani az általuk létrehozott (nem ad-hoc) WiFi hálón. T-nél is lehet kapni legalább két félét, a 3G-s T-Mobile Hotspot+ néven fut, az LTE-s csak "simán" T-Mobile Hotspot 5776 mobil wifi LTE router. Nekem van mindkettő. :K

    (#31660) lugosi
    Mivel én sokat utazok, és egy évben 15-20 országban megfordulok, elég jól ismerem a lehetőségeket. Van, amikor időm sincs elballagni egy külhoni szolgáltatóhoz (vagy szupermarketbe), ahol fel tudnám tölteni az egyenlegem, de az is megesik, hogy csak 1-2 napig vagyok ott, és kijövök a T&S biztosította keretből. Nagyon remélem, hogy a korábbi M 2090 Ft/50 MB helyett állandósul a nyári akció 1490 Ft/150 MB-on, mert ez sokkal használhatóbb a mai világban. Tapasztalatom szerint egy 4 napos utat ki lehet bekkelni 3 db 150 MB-os aktiválással, míg egy teljes hetet akár 4-5-tel is. Mondanom se kell, hogy az egy hetes külföldi tartózkodás költségei között eltörpül az a 6-7e Ft, amibe ez a 4-5 aktiválás (6-700 MB) kerül. Komolyabb családi nyaraláshoz, ahonnan esetleg képeket is rendszeresen osztanál meg, természetesen sokkal praktikusabb a helyi 4-7 GB. Annál is inkább, mert LTE roaming még nincs, tehát igazán gyors mobilnetet csak helyben vehetsz.

    [ Szerkesztve ]

    A legjobb aláírás a héten

Új hozzászólás Aktív témák