Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #97246720

    törölt tag

    válasz Teko001 #59693 üzenetére

    ennyi erővel telefonszámlát is feltekerheti a gyerek vagy akár ki a családban, nekem megboldogult édesanyám csinált 100ezres számlát a pannonnál anno, 1 délután alatt mikor véletlenül otthon hagytam a telóm! mielött bárki megkérdezné vagy megkérdőjelezné, megoldható volt anno, volt egy műsor, 500 forint volt egy emelt díjas szám/hívás és akit bekapcsoltak az nyert, nos édesanyám boldogan hívogatta ezt a számot közel 200szor... szerinted nem kaptam agybajt mikor kijött a számla és mikor megkérdeztem mit hívott, azt mondta nem ő volt...a hívás részletezőbe ott volt a dátum, idő, telefonszám... akkor sem ő volt, álltig tagadta hogy ő hívta fel... tehát nem csak a GP-n lehet számlát gyártani, a gyerek nem hibás, a szülő a hibás aki lehetővé tette hogy a gyerek hozzáférjen a telefonhoz, ha olyan helyre teszi ahol a gyerek nem éri el vagy olyan védelemmel látja el hogy ne tudja feloldani akkor nem tud számlát gyártani a gyerek...ha meg annyi idős a gyerek hogy már tud vigyázni meg bánni az okostelefonnal akkor nála nem kell beállítani a fizetési lehetőséget, most más hibájából többen szívnak mert ő balF volt! hát gratulálok a jó szülőnek!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák