Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz club1 #42067 üzenetére

    saját tapasztalatom is, egy éve használok különböző telefonkkal lte hálót, de a gyártói leírások és a hozzáértő és elfogulatlan tesztek is azt támasztják alá, hogy jobb 4g/lte hálón az akkumulátoros üzemidő!
    xperia z, s4, és jelenleg iphone 5s, utóbbi gyártói leírásban is egyértelmű különbséget írnak az lte javára;
    Internet use: Up to 8 hours on 3G, up to 10 hours on LTE, up to 10 hours on Wi-Fi
    forrás; link
    anno én is kételkedtem benne, tesztelgettem sokat, de aztán egyértelművé vált, és nem is kis eltérssel, hogy jobb az lte ebből a szempontból is.
    azt is fenntartom továbbra is, hogy alapban is minden szempontból jobb az lte, és nem is azért, hogy 60 megabit/sec sebességgel netezzek a mobilon, hanem mert elég csak olyan helyen netezni mobilon, ahol nem túl nagy területen sok ember van, és máris csak néhány (sokszor alig 2 - 3) megabit/sec lesz a sebesség, megnő a válaszidő, így problémás lesz a böngészés, amíg lte hálón nincs ilyen probléma, a sokszoros sebességet hozza, sokkal jobb ping mellett, hiszen sokkal több tartalék van a hálóban is.
    nem egyszer megtapasztaltam a leírtakat; balatoni fesztiválok, de elég akár egy péntek esti látogatás a westend kajáldás részén is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák