Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fulmi

    senior tag

    válasz 1430 #3176 üzenetére

    Koszi a valaszt. Eleg erdekes azonban, tobb dolgot is mashogy tudtam, mashogy tortent.

    Az alap cel az volt, hogy anyukam neverol az en nevemre keruljon at a telefonszam, mert at szerettem volna hordozni a szamot vodafone flottaba valo belepes miatt. Namarmost a kiemelt ugyfeles flottaba nem lephet be barki, csak az aki jogosult ra. Anyukam nem az, en igen. Ha jol tudom, a szamhordozasnal ugyebar a fogado telefonos tarsasag csak arra a nevre kotheti meg az uj elofizetest, amilyen nevhez tartozik a szam. Ergo valamit kell csinalni, hogy az en nevemen legyen es ne anyukamen.

    Az ugyfelszolgalaton az emberunk azt mondta, hogy 6 000 + afa, akkor egy szepet hazudott vagy csak nem tudta, ebben az esetben meg huzzon el egy T-s tanfolyamra, ahol megtanitjatok neki...

    A Dominorol havidijasra valtast epp szeptember elejen csinaltuk meg. ECO dijcsomagba leptunk be, ami husegmentes es belepesi dijat sem kellett fizetni, ugyhogy ezt a reszet az irasodnak egyaltalan nem ertem. Aztan persze lehet, hogy azota valtozott sok minden. :)

    Ugyhogy nem tudom mi lesz a megoldas, de hogy en nem fogok 6 000 Ft-ot fizetni egy nev es szig szam atirasa miatt az is biztos. :D

Új hozzászólás Aktív témák