Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    Ikon 200 csomagban vagyok, amiben ugye 1GB mobilnet van. Ez baromira kevés nekem, ezért szoktam használni a limitbővítő opciót, így 2GB-om lesz. Nagyobb díjcsomagra nem akarok váltani, a 200 perc nekem bőven elég. Ez így rendben is van, nagyjából kijövök belőle, bár ebben a hónapban pl a 2GB is elfogyott... Akartam venni egy táblagépet, wifi olny modellt. Mondom az ikon 200 + limitbővítés + Net&Roll S kombóval lesz akkor 10GB adatforgalmam egy hónapban a telefonon, amit megosztottam volna a táblagéppel. Azt láttam, hogy a limitbővítő nem működik más netes csomaggal, ez oké, gondoltam akkor lesz 9GB. De ekkor látom, hogy a Net&Roll S csomagnál az van feltüntetve, hogy hangelőfizetéshez mobilinternet-csomag nem vehető igénybe, csak külön SIM kártyán. Magyarul ha én nem akarok nagyobb díjcsomagra váltani, mert a többi szolgáltatás (plusz percek, sms, mobil tv, stb) nem kell, és maradnék ikon 200-on, akkor a maximum net amit vehetek pluszban az 1GB? Mert ugye a limitbővítő opció ennyi, és a legnagyobb mobilhoz igényelhető külön netcsomag is ennyi, de ezt nem rendelhetem meg ugyebár, ha él a limitbővítés is (A Net&Roll 1 GB LTE, Net&Roll 1 GB, Net&Roll 200 MB és Kapcsolat NET opció más mobilinternet díjcsomaggal nem vehető igénybe.). Tehát 2GB-nál több adatforgalmat sehogy nem tudok igényelni/venni ehhez az előfizetéshez azt figyelembe véve, hogy nem akarok nagyobb/drágább díjcsomagra váltani (Ikon 400, 600, stb)?

    Ne baszogassák állami szinten az Apple, Google, Meta, MS cégeket!

Új hozzászólás Aktív témák