Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Oliverda

    félisten

    válasz btudos #132174 üzenetére

    Végül sikerült megrendelni a hívásrészletezőt a következő tortúra árán:

    - Először személyesen próbáltam a MOM-ban, ahol azt mondta a roppantul unott és kissé flegma ügyintéző, hogy havonta 1200 forint lesz (így akkor ott nem kértem)

    - Utána otthonról felhívtam a üfsz-t, ahol azt mondták, hogy utólag ingyenes, de rendszeres jelleggel valóban fizetős

    - Másnap ismét felhívtam őket, amikor is azt mondta egy nő, hogy nem lehet folyamatos jelleggel hívásrészletezőt kérni, csak utólag

    - A következő napon (miután elolvastam az ÁSZF összes vonatkozó részét) tettem egy harmadik próbát telefonon. Ekkor már sikerült egy tájékozottabb ügyintézőt kifogni, be is állította volna, de mint kiderült, amikor pár nappal korábban megkötöttem az előfizetést, az ugyancsak rettentő unott és hanyag ügyintéző a Mammutban elfelejtette beállítani az MT ügyfélazonosítómhoz tartozó 5 számjegyű ügyfélszintű jelszót, így telefonon nem tudtam elintézni. :W

    - Végül tegnap délután visszamentem a MOM-ba, ahol sikerült egy kedves és tájékozott hölgyet kifognom, aki 3 perc alatt beállította a jelszót és a hívásrészletezőt is :D

    "Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

Új hozzászólás Aktív témák