Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kraftxld

    Topikgazda

    válasz Timer #9673 üzenetére

    Nekem több száz cégnél van ilyen jogosultságom :)
    Az más kérdés, hogy hülye lennék megcsinálni, szerintem gaborbol esetében a belsős IT arc volt sík hülye a virtualizációhoz is.

    | MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

  • gaborbol

    őstag

    válasz Timer #9673 üzenetére

    Irtam fentebb:

    "Bosszanto. November ota enekel a helyi rendszergazda, hogy majd a jovo heten virtualizaljunk, majd a jovo heten...Most bepoccent a DIT, hogy ne varjunk mar ra, csinaljuk"

    A melot meg novemberben kifizettek nekunk, azota lett tologatva a hatarido a helyi rendszergazda miatt pedig csak egy 800 fos telephely mint a vegen kiderult 7 fizikai szerverrel, mert a faszika csak 5 szerverrol beszelt.
    Aztan nezem a magneskartyas belepteo rendszer + riaszto egy 11 eves gep fut a "regi SQL szervert meg nem kell am virtualizalni, mert mar nem hasznaljuk"
    Mondom akkor kapcsoljuk ki, ha nem kell minek fusson.
    Hat azt nem lehet, mert ha ket evnel regebbi adat kell akkor az csak azon van.
    Bakker, akkor azt is letoljuk a koverter torkan :)

    Jobb is ez igy nekik is meg nekunk is. A Director of IT a mult honapban kuldott egy emailt hivatalos meghatalmazaskent, hogy egy hetes szabadsaga alatt teljes hozzaferessel rendelkezunk a postafiokja felett :D

    zulu_mester
    Vagy a vonal szarakodik vagy a fax modem a gepben. Tegyel ra egy analog telefont es hiv fel valakit rajta beszelgess egy negyed orat, ha nincs semmi gond akkor nagy valoszinuseggel a faxmodem doglodik a gepben, esetleg eressz ra egy firmware frissitest.

    Vicces: Samsung SCX-6x45 szinten fax gond, most indulok ugyfelhez. Azt mondjak ami atjon a faxon az olvashatalan, szet van kenodve, de masolaskor meg nyomtataskor viszont semi gondja.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák