Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz rob210 #67552 üzenetére

    Nem szedtem még szét; elsőre bontottan 12k+posta, újonnan 15,6K+posta árat találtam, megvárom anyámat mennyiért tudná beszerezni (vszínű ennyiért, és nincs posta).
    Mert ehhez van valahol bizti amit simán meg tudok venni? (nem donorból, hanem boltból gondoltam) megköszönöm ha van infó (gondolom ekkora biztis csavarosan vanak úgyis rögzítve már).

    Persze, mindent meg lehet szokni, és nyilván ha kicsit kiismerem jobb lesz -VW-ket egyébként nem szeretem különösebben van jónéhány szar megoldás- de azért egy hasonló kaliberű psahoz képest háromszor annyi idő kiszedni. Ami egyébként nem is sikerült, de mozdult annyit hogy már le tudjam húzni a csatikat. Ezer vezeték van hozzá csatlakoztatva körbe, meg az ecu, meg fent és jobbra is rá van csavarozva több dolog, meg alul meg elől meg, meg kötegelve meg pfff... Maradjunk annyiban menne ez szebben is, rutintalanságom ide vagy oda :B

    <ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák