Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #89309696

    törölt tag

    válasz Gombinyó #64791 üzenetére

    Most csak azért bosszantott fel, mert a múlt héten mostam le és most megint moshatom. Ez nekem túl gyakori. Én havonta 1x szoktam, de most indokolatlanul túl sós lett úgyhogy megint kell. Sajnos olyan útvonalon kellett mennem (főút) ami nagyon sós 10 évre valót leszórtak, mert amúgy a többi út amin járok (mellékutak) azokat csak csillámtündér módjára sózzák meg, ott bőven elég havonta egyszer mosni.

    Engem annyira nem érdekel az autó pátyolgatás. A kocsi egy használati tárgy, annyi törődést kap ami ahhoz szükséges, hogy nagyjából problémamentesen kibírja ~25 éves korig amíg használom, megbízható és biztonságos maradjon, vigyen el meg hozzon haza, én leszek az utolsó gazdája úgy is. Semmivel se többet.

    [ Szerkesztve ]

  • ΞΔGLΞ

    nagyúr

    válasz Gombinyó #64791 üzenetére

    Az fb-on az iq szint az már olyan és annyira alacsony (lett), hogy a totális hülyék gyülekezete megnevezés is kevés lenne rá. 1 héten egyszer felmegyek rá, beleolvasgatok és nem hiszem el, hogy nem csak ebben az országban, mennyi k..szott idióta van. Mindenki veszekszik mindenkivel, mindenki jobban tud a másiknál mindent. A magyarok helyesírása annyira gáz, hogy visszaülhetne az általános első és második osztályt újratanulni.
    Laguna fórumokban is, ahogy osztják az észt és lerí, hogy nem ért hozzá, de külön fordítóprogram kellene, hogy kibogozza mi a lófüttyöt akar írni az Istenbarma. De ez bármilyen témára igaz, viszont sajnos a magyarok tényleg egyre jobban hülyülnek. Tisztelet a kivételnek és persze szerencsére ebben a topikban ilyet egyáltalán nem tapasztalni. 2001-ben regisztráltam ide (is), 99-óta van netem (akkor még betárcsázós brutál lassú volt). Ketten a testvéremmel használtuk a nick-et, ő csak piacozásra, aztán én 2007-ben csináltam egy új reget, azóta ezt használom. De...

    Kb 2008-ig lehetett nagyon jó beszélgetéseket bonyolítani a sztrádán, utána beszabadultak a hülyék, ahogy olcsóbb lett a net, azóta pedig, hogy fillérekbe kerül az iqlájtagymosottzombik tömkelege csatlakozik napi szinten a sztrádára.

Új hozzászólás Aktív témák