Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SZATA

    senior tag

    válasz tresh #34700 üzenetére

    Hát nem tudom, biztos az én autóm finnyás, de nem éreztem rajta azt a felhőtlen örömöt mikor a múlt hónapban megtettem ezt.

    A szokásos olaj és szűrőcserén kívül ki lettek cserélve NGK-ra a gyertyák + fojtószelep tisztást kapott, a szívósor tömítések, fagyálló és termosztát is lett cserélve. A gázreakciója egy kicsit jobb, simább lett, de mintha alul az a kis erő is csökkent volna benne.
    Hidegen meg néha olyan problémáim vannak vele, hogy sima az alapjárat, de ha gurulok, és kinyomom a kuplungot, felpörög kicsit a motor. Párszor meg olyan volt, – szintén hidegen – hogy gyorsítok, nem sok erő van benne alacsony fordulaton, egyszer csak, a pillanat olyat gyorsult, megindult, hogy azt hittem menet közben bele szereltek egy turbót, vagy valaki utolért hátulról. A fogyasztás meg emelkedik, de persze hűl a levegő, meg a karácsony miatt növekszik a forgalom.

    Mitől lehetnek ezek? :R

    Az erőtlenség lehet attól, hogy felkerült a téli gumi szett, ami átmérőben 1cm-rel nagyobb mint a gyári és 2cm-rel mint a nyári?

Új hozzászólás Aktív témák