Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • McLaca

    őstag

    válasz club1 #9160 üzenetére

    3G lefedettség és térerő beltérben elég szegényes. Miskolc belvárosában is. Itthon meg pláne szar. Ebből a szempontból itt a Telenor se jobb, de pl. a Voda 3G térereje kiveri a kijelzőt még a fürdőszobában is, ami a lakáson belül egy külön beton blokk (panel). Vodánál a beltéri 3G általánosságban elég jó. De a T GSM terén sem túl bizalomgerjesztő.
    Másrészt utazás közben igen bizonytalan. Miskolc-vonat-Bp.-autó-Pécs-autó-Bp.-vonat-Miskolc útvonal nagy részén alig, vagy egyáltalán nincs nem hogy 3G, de normális GSM térerő sem, telefonálni is körülményes volt, net is lassan ment, mert folyton szakadozott, vagy gyenge volt a jel.
    Miskolc-Debrecen vonattal ugyanez. 3G szinte semmi, de pl. Tokaj és Nyíregy közt meg sem próbálok telefonálni GSM-en sem, mert úgysem fog menni.
    Anno Vodával hasonló vonalakon nem volt gond, Telenor meg párhuzamosan használva volt a T-vel az ominózus utak során, és ott sem volt ilyen probléma. T-nél többször elveszett a hálózat fél percekre. Alig pár hónapja vagyok T-s, előtte évekig Voda és Telenor volt, de ez alatt a pár hónap alatt annyi negatívumot tapasztaltam a hálózatukkal kapcsolatban, mint a másik kettőével 10 év alatt sem. Szóval elhiszem én a legkomolyabb hálózatmenedzsmentet, de ha alapvetően rosszul épült fel egy hálózat, azon nem segít semmilyen varázslat. Mellesleg a leghibridebb hálózata is a T-nek van, mert vegyes elemekből építkezik. Persze most már kever a Telenor és a Voda is, de anno a Vodáé volt a leghomogénebb, szinte csak azonos eszközökből építkezett. Persze ez már csak a múlt, tehát ez utóbbi mehet a margóra.

    Üdv!

    A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

Új hozzászólás Aktív témák