Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #35104512

    törölt tag

    válasz Landsmann #14774 üzenetére

    " Hosszabb távon látjuk és sajnos azt látjuk, hogy nemhogy javulna, folyamatosan romliki az ügyfélközpontúsága. Egyre inkább az az érzése az embernek, hogy az előfizetőket fejőstehénnek tekintik. Fizess és kussolj, ha reklamálsz, akkor várjál, majd szólunk valamikor."

    Ezt látom már többször írtad, és csak annyit kérdeznék, hogy van neked bármilyen más szolgáltatónál bármilyen szolgáltatásod? Feltételezem van, de akkor vagy nem volt még velük problémád, vagy szerencséd volt. Évekig voltam pl vodás, többször kellett számlát reklamálnom mért mindig véletlenül kiszámláztak olyan dolgokat is amiket nem is használtam (ügyintézés telefonon átlagosan 1 óra..), otthoni t-home tévével már többször volt gond, fél órán belül ügyintézőhöz kerülni esélytelen és még utána jön a lényegi beszélgetés. Aztán UPC ügyfélszolgálaton (konkrétan hibabejelentésen) dolgoztam és pontosan tudom milyen az, amikor 15!!!! fő veszi a hívásokat egy műszakban és egyszerre telefonál több mint 100 ember (ami elenyésző az előfizetők számához képest), na akkor próbálj meg hamar ügyintézőhöz kerülni, és gondolom a mobilszolgáltatóknál sem fényesebb a helyzet... Szóval csak azt akarom mondani, hogy ha már mindenképp szeretnéd kinyilvánítani, hogy mennyire utálod a telenort és mennyire mennék lefelé a lejtőn, azt ne erre fogd, mert ebből a szempontból egy nagy rakás f@s az összes.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák