Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • concret_hp

    addikt

    válasz diospite #433 üzenetére

    nah énis megjöttem.
    magno elég yo lett 42-54p tartományban van, valszeg a közepe táján.
    a listening 1 fele uaz volt mint tonyo2-nek, csak a kérdések voltak mok hozzá. 1 kérdés volt ami uaz volt. (a lapra ilyen volt írva h set 025/E ugyh arra nem nagyon lehet aspirálni h olyan sürün ismétlödnek.)
    a nyelvtani teszt szvsz nehezebb volt mint ami a bme-s kiadványokban van.. nme is igazán ment :(. és valóban az 1. feladat ami olyan h 5 mondatot kell beirni a szövegbe sokkal nehezebb volt, mint a mintavizsgákban, viszont ahol 10 kérdésre kellett válaszolni az meg sztem könnyebb volt. (ennél csak 1 volt amit nem sikerült kibogarásznom, míg átlagosan olyan 3-4 minimum rossz szokott lenni. (persze lehet h most se lesz jo...)) a fordítás viszonylag könnyü volt bár az uccso sort a forrásmegjelölést lehagytam.
    a másik választ6o levél meg az volt h a céged/vállalkozásod 1 külföldi kiállításon szeretne részt venni mint kiállító és írj levelet a kiállítás szervezőjének. - mutasd be a cégedet röviden (terméke / szolgáltatása)és ird le h miért szeretnétek részt venni a kiállításon - kérj infot a szükséges elökészületekröl, határidökröl kb. ez volt.
    szvsz ha az írásbelin nincs olyan h minden egyes résznek 1 adott %ot el kell érnie (a nyelvtani tesztvalszeg nagyon xar lett) akkor szintet biztosra meg kell lennie, a szobelimet meg olyan 50-50-be adnám.

    de milyen jofejek már: eredmény: 19én, bejelentkezés dolg. megtekintésre: 21-22, megtekintés: 28-29, pótjelentkezés a köv. vizsgára (természetesen pótdíjjal (3K)) 26-28. és ők osztják be h mikor mehetsz megnézni. ergo: ha nincs mákod és nincs meg és 29-re osztanak be megtekintásre, akkor ha akarsz menni köv körben, ugy kell jelentkezned, h még nem is láttad a dogádat arrol nem is beszélve h mivan ha esetleg fellebbeznél v ilyesmi. :U

    pótjelentkezésről meg annyit h elvileg 07.04-15 lehette volna jelentkezni, kb 25-26 körül jelentkeztem és nem fizettem pótdíjat :D

    vagy fullba vagy sehogy :D

Új hozzászólás Aktív témák