Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Timer

    veterán

    válasz p_adam #51587 üzenetére

    Nagyon szépen köszönöm a pontokba szedett leírást, hasznos! A gondom az, hogy nekem három-négy fontos területből ezek szerint csak kettőben lenne igazán előrelépés a Z5, így pedig kicsit zárójelbe teszi a dolgot a D750 eladási árát követően is legalább 300-350 ezres plusz beruházás (Kell FTZ, 500 alatt nem igen van itthon váz, ráadásul a régi Tokina obikat dobhatom el vázmotoros AF hiánya miatt, azon is bukok majd az "új" objektívek beszerzéséhez képest.)

    Ami fontos lenne nekem: zajtűrés (itt egál a meccs a D750-nel a jelek szerint), 3D AF (ezek szerint ugyanúgy nem hatékony még közeledő témában, márpedig a gyerek az bizony közeledik rendesen), cserébe megszabadulnék az idegesítő front/back fókusztól, és lenne kiterjedtebb AF mezőm is. A többi dolgot meg tudom szokni szerintem, bár markolatot erre is kábé az első nap szereznem kellene, remélhetőleg az teljes értékű már ennél a váznál is. Nehéz kérdés, a Z6II piszkosul túl van árazva, úgy érzem. Kicsit olyan ez, mint a D610 / D750 volt anno.

Új hozzászólás Aktív témák