Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • spanyoll

    addikt

    válasz m3ss #43598 üzenetére

    Jaja, én is maradok ezen a vonalon szerintem, a kövi egy d700/d??? lenne, masszívabb vázzal, cukker fókusszal meg nem száz petapixellel. Ja és időjárásállóság bizonyos mértékben. Az is kell, de nagyon :)

    @(#43599) turbobusa: Arra szerintem tökéletes. Fókuszilag jó, sokan dicsérik (én nem, csakazértsem :DD ).
    Obiból meg egyiket sem javasolnám drift fotózáshoz :D

    [ Szerkesztve ]

    "Super perfundo on the early eve of your day."

  • gab.m

    senior tag

    válasz m3ss #43598 üzenetére

    D700on is középen vannak. Viszont 51 pontos 3d trackingnél középsőről indítva jól működik a többi is, ha oda kerül a téma, de a legjobb eredményt a 9 pontos középső pontokat használó tracking adhatja valószínűleg.

    Hogy érted, hogy melyiknek jobb a fókusza? Nikonon belül, vagy az 5dIII vs. D800ra gondolsz? Nikonoknál az 51 pontos, a régi és az új is, szinte 100%ig ugyanaz, aki szerintem érez különbséget, az hazudik, max teleconverterezett teleobikbál jöhet elő szerintem az új 51 pontos rendszer előnye. Az 5dII vs. D800 fókuszpárbajt nem tudom, őszintén még tüzetesebben nem is próbáltam a D800at, de a D700 alapján azt mondhatom, hogy biztosan jó. Ha meg ennél netán jobb a canon rendszere, akkor haleluja, végre tudtak építeni egy normális gépet, örülhetnek a fehér kályhacsöves fénymásoló tulajdonosok. ;)

    [ Szerkesztve ]

    -- Eladó cuccok: Világítástechnikai szett, Slik állvány Giottos fejjel, Dell U2312HM IPS monitor --

Aktív témák