Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Syklas

    tag

    válasz Gefertho #2324 üzenetére

    A régi monitorod régebben tökéletesen működöt?? És akkoriban nem produkálta ezeket a dolgokat..? Csak azóta jöttek elő ezek a problémák mióta egy másik moncsit használsz!?
    Viszont azt is írtad.. hogy ha megint rákötöd a régi moncsidat , ugyancsak előjönnek ezek a problémák!

    Szerintem ne Hardveres problémád van.. Játszogass kicsit a Driverekkel és más beállításokkal!!
    Felraktad az új moncsid saját Driverét is? VGA kártyád Driver cseréjével próbálkoztál?
    Pl.: 1024*768-as felbontásban is fennállnak a problémák?

    Ahogy írtad.. és ez a kis négyzet úszkál a képernyőn.. Tehát még valami vírus fennléte a gépeden is fennállhat.. Ezt is ellenőrizd és SCANnelj!

    Ha semmi sem sikerül.. Telepítsd újra a rendszert! És építsd fel újra a megfelelő Driverekkel!

    Kedves Jézuska egész évben jó voltam... okéé, csak néha-néha... Áááá..hagyjuk inkább,megveszem magamnak a Prohardveren..!

  • Syklas

    tag

    válasz Gefertho #2328 üzenetére

    Hát ha a régi moncsival tökéletesen működik a rendszer.. Akkor a vírus kizárva!!
    Tehát vagy monitor probléma.. -mivel azt írod hogy egy darabig az "új" monitoroddal is jól működik és csak egy idő múlva jön elő a probléma! ..vagy pedig szoftveres (Driverek) & rossz beállítási probléma!

    Kezdetben ahogy írtam játszadozz el kicsit a Driverekkel.. rakd fől az új moncsid saját driverét.. Ha nem adta oda az eladód az original Cd-t.. töltsd le a netről a megfelelő Drivert!
    És csak azután próbálkozz a VGA kártyádnál is egy Új Driver cserével!

    [ Szerkesztve ]

    Kedves Jézuska egész évben jó voltam... okéé, csak néha-néha... Áááá..hagyjuk inkább,megveszem magamnak a Prohardveren..!

Új hozzászólás Aktív témák