Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ariel96

    tag

    válasz guftabi96 #14631 üzenetére

    nSzia!

    Mi van a cicussal? Nem lehet, hogy egy kutya harapta meg? Nekem is volt régen egy cicám, akinek a farkát megharapta egy kutya. :((

    Zirowe: A daganat semmiképp nem jó, meg kellene szabadulni tőle.

    Én 3 fiatal ivartalanított szoba cicával csináltam végig - műtétek, kemo... Végül pár hónappal sikerült meghosszabbítani az életüket, pedig én annyira küzdöttem, és bíztam benne, hogy meggyógyulnak. :O

    Még maradt egy cica. A három elvesztése óta nem vagyok képes szeretni őt. Nem tudom, mi az oka. Azelőtt szerettem. Annyira a beteg cicákra koncentráltam, hogy közben eltávolodtam az egészségestől?

    A harmadik cica most 2 éve, hogy elment. Pénteken voltunk vele dokinál, ahol a kemot kapta, de szombaton be kellett menni a klinika ügyeletére, mert nagy fájdalmai voltak. Ott még meg is szidtak, miért kínozzuk ezt a cicát, elaltatták. Amikor elaludt (még élt) megfordult a fejemben, hogy haza hozom. Azóta is gondolkozom rajta, ha otthon adtam volna a fájdalomcsillapítót, még velem lehetett volna egy kicsit. Csak a daganat mellett a szeme is kifekélyesedett, az oldalán is fekélyes sebek voltak - antibiotikumot is kellett adni folyamataosan. :((

    Annyira szerettem ezeket a cicákat, és megmaradt cicát már nem vagyok képes szeretni. Van, hogy odajön, ráfekszik a kezemre - simogatom, de nem érzek semmit. Nem törődöm vele, legtöbbször zavar, ha odajön hozzám. :((

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák