Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sgery

    őstag

    válasz hcs57 #4687 üzenetére

    "5.1. A Szolgáltató a szoftver-termékhez egy nem kizárólagos, nem licenchez kötött, nem átruházható, időben a szerződés időtartamára korlátozott használati jogot ad a Felhasználónak, az alábbi szabályokhoz mérten."

    Bármit aláírok mindig végigolvasom az ászf-et, de itt nem tettem meg, mivel gondoltam programot veszek nem szolgáltatást így annyira nem érdekelt.
    Ez van. Ne értsen félre senki, nem azzal van a gondom, hogy valamiért fizetni kell, hiszen a legtöbb számlázó úgy működik, hogy havidíjas, csak ott épp ezt nem az ászf-be dugják hanem nyíltan vállalják. Mikor én vettem ezt nem közölték, nem volt leírva sehova, pedig telefonon is beszéltem velük és akkor még fogalmam sem volt miként megy a piac ezen része. Szóval engem csak a megtévesztő üzletpolitika zavar, hiszen kihasználják/ták azt, hogy valaki berendezkedik egy programra akkor onnan nehezebben költözik át másikba (ezért is volt évekig ingyenes a számlázójuk...) és inkább fizet mikor rájön, hogy ez évente ennyibe fog kerülni...

    FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

Új hozzászólás Aktív témák