Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • idevele!

    csendes tag

    válasz LuckyL #3994 üzenetére

    Orlin. Senki sem fog odáig elmenni, hogy kezet emeljen rám, akkor se, ha egymást védenék a tanúskodáskor. Ennyit nem ér meg nekik. Akkor se fognak bíróságra járni miattam, ha egymást védik.

    Miért, szerinted az emberek nagy része normálisan viselkedik az élet minden területén?
    Menj ki az utcára, és figyeld miket, hogyan csinálnak az emberek, autóvezetés, beszélgetés, munkahelyi dolgok, szórakozás, a szomszédok viszonya egymással, stb. Ezek vannak, ilyenek:
    Száguldoznak minden úton, gyorsabban hajtanak, mint a megengedett sebesség, letolják egymást az útról, elsőbbségadás minek, a gyalogos, motoros, biciklis nem is ember, miért van ott.
    A beszédük tele van csúnya szavakkal, szlenggel, stb. Nem tudnak halkan beszélni.
    A melóban annyira lassan dolgoznak, amennyire lehetséges, mindenre szarnak, alig várják, hogy végre hazamehessenek, vagy hamarabb ellóghassanak.
    Szerintük az az ember nem is ember, aki 10-12 évesen még nem szexelt, és nem vedel.
    A társasházi szabályokra is szarnak, buliznak, hangoskodnak, olyan dolgokat csinálnak, amiket tilos.

    Az emberek 90%-a önző, kapzsi, pénzszerető, beképzelt, büszke, gyönyörszerető, törtető, nem tisztelnek senkit és semmit, buta, egymosott, nem látják hogyan működik a világ, és miért olyan, amilyen. Képtelenek az összefogásra, hogy jobb életet harcoljanak ki maguknak, helyette szarnak bele mindenbe, és tekerik tovább a mókuskereket. Ez minden országban így van. Eltűrnek mindent, különösen a magyarok, hogy egymás után egyre több dolgot elvegyenek tőlük, a juttatásokat, a nyugdíjukat, a rokkant nyugdíjukat, a pénzüket 100 adófajtával, stb. 66e és 77e nettó minimálbér 2014-ben ilyen árak mellett? Vicc. Majdnem mindenki csak a saját kis életét, a kis családját, a megélhetését félti, és egyre csak güriznek egyre többet egyre kevesebb pénzért. Éppen most készül egy újabb diktatúra Európában, itt Mo-on, ami ellen nem tesz senki semmit. 6-800e ember külföldre ment, inkább elmenekültek a problémák elől, leszarták, oldja meg más.

    Én nem ilyen ember vagyok, nem így gondolkodok. Nekem ez így nem jó. Összefognék, hogy ezeken változtassak, de nincs kivel összefogni. Néhány 10e ember kevés egy 10m-s országban, hogy bármit elérjünk.
    100-ból hány olyan ember van, akit komolyan érdekel a körülötte lévő többi ember? 2-3? Több nincs.
    Nincs értelme elköltözni, külföldre sem, mert mindenütt olyan emberek vannak, mint az itteni problémások.
    Az emberekkel és a világgal van baj, nem velem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák