Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • idevele!

    csendes tag

    válasz Laurh #3983 üzenetére

    Sosem tökéletes lakóközösséget akartam, hanem csak az alapvető társasházi és emberi viselkedéseket vártam el mindenkitől, de ezeket most senki nem AKARJA teljesíteni, mert csak.
    Alapvető, hogy az egyikük ne dohányozza tele a lakásomat, a másik ne hamuzza tele a fél udvart, a 3. ne betonozzon 6-7 órán át vasárnap, stb.
    Ne mondja senki, hogy az normális, hogy egy 40 évig egyetemi tanárként dolgozó (szerinte ő a ház főnöke hozzáállású), 2006-ban 68 éves férfi telehamuz mindent, és ha szólok neki, akkor még neki áll feljebb, hogy miért szólok, mert semmi olyat nem csinált, amiért szólnom kellett volna neki. Plusz az ő füstje is bejött a lakásba. Persze szerinte ő maximálisan normális ember, akivel semmi gond nincs, de én egy rohadt szemét idióta állat vagyok. Nem mondta ki, de ezt gondolja rólam. Ki tűrné ezt el?
    Nem azt várom el mindenkitől, hogy lábujjhegyen járkáljanak egész nap és suttogva beszéljenek.

    A 3954-től leírtakból látszik, hogy nem kis problémákról van szó, és nem csak néha fordulnak elő. Ezek az emberek alapból ilyenek mindig.
    Ha azt gondolják, hogy azért, mert én egyedül vagyok, ők meg többen, akkor már beszarok, és ők nyernek, akkor tévednek. Törjenek borsot, ha sittre akarnak kerülni. Mindenkinek sokkal több veszítenivalója van, mint nekem. Ez nagy előny nekem.
    Annyi filmet láttam már, ahol ügyes kis trükkökkel, átverésekkel leckéztettek meg embereket, de 1 se jut eszembe. Ez kéne ezeknek. A leggyengébb pontjukon ártani nekik, hogy sok pénzt veszítsenek. Ha kevés a pénzük, még sebezhetőbbek. De a plafon problémát ez sem oldja meg, mert az idejövő másik emberek zaja ugyanúgy le fog hallatszani.

Új hozzászólás Aktív témák