Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Atomgeszi

    veterán

    válasz LuckyL #23031 üzenetére

    Nincs két ember. 1 ember van a postán, másik meg (néha 2en) bicajjal járja a falut, plusz van egy postakocsi, ami viszi a csomagokat(ebben is ketten ülnek).
    Ez legalább 4 embernek munka..
    Azért a magyar királyi őfelsége postájától ennyi azért a drága szolgáltatásaiért cserébe talán jár. Én legalábbis örülök, hogy legalább 4 embernek munkát tudnak adni.
    Persze, lehetne csomagautomata.. de azon hogy fizetik be az öregek a számlát? Egyik se ért hozzá. Az automata nem viszi ki a leveleket, stb.stb. Amúgy fasza lenne mindenhova egy csomagautomata, de csak személyen felül természetesen. Az meg a kapzsi országunkban el se képzelhető.
    Szóval, ez sem jó irány..
    Svájci példára, ha ilyen kőkorszakba megyünk vissza, akkor meg nem hogy 100 évre, de 300 évre lesz kb.

    [ Szerkesztve ]

  • inf3rno

    nagyúr

    válasz LuckyL #23031 üzenetére

    Van egy réteg, akinek nincs mobilja, bankszámlája, email címe és házhoz várja a dolgokat. Náluk nagyon nem működne a csomagautomata. Egyébként nekem teljesen megfelelne, ha olcsóbb lenne. Most nem tudom mire fizetek rá a postán, mert legutóbb is 6 helyen sérült volt a csomag, amit kaptam. Ha meg jegyzőkönyvet vetetek fel, hogy vagy sérült, vagy nem a tartalma, akkor az se biztos, hogy átvehetem. Azért elég gáz, ha mondjuk egyedi dolgot rendelek, és azonnal kell...

    Svájc és MO között az a különbség, hogy az utóbbit gyarmatosította a nyugat. Svájcban olyan cégtől senki nem vesz árut, amelyik nem hazai tökmindegy, hogy mennyire akciós a csirke farhát...

    [ Szerkesztve ]

    Buliban hasznos! =]

Új hozzászólás Aktív témák