Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • asdf_

    veterán

    válasz MaCS_70 #22161 üzenetére

    Jó esetben a személyi igazolvány tartalmaz tanúsítványt, bár valamiért sokan még mindig nem kérik.

    Meg sem kérdezte az okmányirodás nő, hogy akarok-e olyat, eldöntötte helyettem, szimplán elémtolta a a papírt aláírni, amin az volt, hogy nem kérek. Mondom wtf, én akarok ilyet, erre rámkérdez a másik mögötte, hogy minek az nekem, írok alá szerződést 50 millió forintig (mintha az lenne az egyedüli felhasználási lehetőség)? Mondom neki, hogy nem, de másra is lehet használni és nekem ilyen kell és kész. Erre az ügyes, aki velem foglalkozott nekiállt sajnálkozni, hogy ő ezt sajnos már elküldte gyártásba, most már nem lehet (még vissza sem adtam neki az aláírt papírt, sőt, lehet, hogy még talán alá sem írtam). Majd ha elkészült és megkaptam, jöjjek vissza és ráteszik. Hát, kösz b+ (mondanom sem kell, volt pár fontosabb dolgom, mint okmányirodában ezzel baszakodni, így azóta sincs rajta).
    (a non plus ultrája az egésznek pedig, hogy 6 jegyű pin kódnak szorgosan ajánlották mindenkinek, hogy használja a születési dátumát, az agyam elszállt).
    Szóval, nem csoda, hogy sokaknak nincs...

Új hozzászólás Aktív témák