Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • davenport

    aktív tag

    válasz Xanax88 #14360 üzenetére

    Olvassátok el a szerződést. Feltételezem nem munkaszerződés, hanem megbízási lesz.

    Amennyiben nem az van benne, amire vállalkozott/megbízták, akkor akkor szépen üljetek le, és beszéljétek meg a pontos elszámolást, bár van egy sanda gyanúm hogy nem lesz egy részletes szerződés.

    Amennyiben erre nem hajlandóak, akkor nézzétek meg a szerződés felmondásról szóló rendelkezéseit, és mondja fel a szerződést (amennyiben erre lehetősége van, akkor azonnali hatállyal).

    Rakjon el minden olyan iratot, dokumentumot, ami azt igazolja hogy mennyivel nőtt a leterheltsége, és mennyivel csökkent a rendelkezésre álló idő, valamint a plusz köröket is próbálja valahogy igazolni, bár ahhoz megint a szerződést kell megnézni, hogy ezeket esetleg hogyan szabályozza.

    Amennyiben nem lesz kifizetve, akkor pedig adjatok be egy fizetési meghagyást, ezt nyugodtan meg lehet mondani a megbízónak is hogy liluljon a feje.

    A feljelentés jogalapját pedig nem igazán értem, én nem ijednék meg ettől.

    No money, no honey.

  • dedike

    addikt

    válasz Xanax88 #14360 üzenetére

    Én hasonló (cca 150 adag/nap) melóra két autót és négy embert alkalmazok, közülük hármat megbízással, egyet közalkalmazotti kinevezéssel (ő mást is csinál). És karácsonyi csomagot sem kell szállítani, pedig mi is részt vettünk adománygyűjtésben, amit decemberben ki kell osztani. Mondjuk mindennel együtt ez bőven több, mint 650 ezer/hó. Mondjuk én fogjam be a csipogómat, mert a fenntartónknál nincs jobb önkormányzat a környéken... :B

    Én a megbízási szerződésben foglaltak szerint felmondanám a szerződést, avval nincs mit tenni. Persze akkor, ha nem lehet a megbízóval zöld ágra vergődni.

    Jó szerencsét!

Új hozzászólás Aktív témák