Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BigBadPlaYeR

    senior tag

    Üdv!

    Akadt egy kis problémám egy új nyomtatóval.

    Alaphelyzet:
    HP Vectra asztali PC, hozzáadott Win 2000 + SP4.
    Volt rajta egy HP PSC 1400 szériás nyomtató, minden driverrel, programmal és kutyafülével feltelepítve. Tökéletesen működött.

    Ezt a nyomtatót cserélték le egy HP Deskjet F2100-as szériás all-in-one nyomtatóra (F2180).

    A 2100 szériához való gyári CD-ről telepítve felrakja a Drivereket, meg még 1-2 használhatatlan progit, de érdemben semmit. Vagyis semmit, amivel használhatnám a scanner funkciót. Pedig azért AIO.

    A support oldalról letöltött program ugyanúgy csak drivert rak fel.

    A CD-n még van egy csomó program (aio_scan; aio_software; stb.), de ezeket nem tudom telepíteni: Egy pillanatra felvillan a "Preparing install", aztán kilép és nem történik semmi. Egyedül az autorun megy és a driver install.

    Windows Installer szolgáltatást megnéztem, be van kapcsolva. Újraindítottam, semmi.

    A HP oldalán azt írják, ha megnyomom a scannelés gombot elindítja a scannelő progit. De nem történik semmi.

    Az előző nyomtató programjával meg nem megy a scannelés.

    Valakinek van valami ötlete? Vagy valami külső scanner progi is jó lenne akár, mert nyomtatni szépen nyomtat, fénymásol is, csak épp nem scannel...

    [ Szerkesztve ]

    "Furcsa, hogy az ember milyen keveset ér el, ha nem is próbálkozik."

Új hozzászólás Aktív témák