Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • öreglány

    csendes tag

    Segítséget szeretnék kérni, a számítógéphez abszolút analfabéta vagyok, csak alapszinten használom. A problémám, hogy a gyerekem (aki hasonlóan nem ért a géphez) egy olaszországi kis településen él semmilyen telefonlehetőségünk nincs, megpróbálkoztunk a skype, illetve az msn messenger használatával, de a hajunkat tépjük, mert nem sikerül rendesen használni.
    Ő kint Nokia 3220-as telefonnal 115,2 kbps GPRS laptopos megoldással rendelkezik. Egyszerűen a hang az esetek 10 %ában ha hallható, egyébként vagy egyáltalán nem halljuk egymást, vagy olyan rossz minőségben, hogy érthetetlenné válik a beszéd, csúszik, szakadozik.
    Többször előfordult, hogy egyáltalán nem hallottuk egymást, kb. félórán keresztül írogattunk egymásnak, és egyszer csak megjött a hang és tudtunk egy órát is beszélni rajta. Őt állandóan ledobja, különösen az MSN-ről. Már azzal is próbálkoztunk, hogy a tűzfalnál bejelöltük kivételnek a két programot, de azzal sem lett semmivel sem jobb a helyzet. Én mással tudom a rendszert megfelelően használni, de vele nem. SOS, mert mobilt hivni nagyon drága más meg nincs.

Aktív témák