Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chyara

    csendes tag

    Sziasztok!
    Kb. 1 hete vettem egy msi vr601-es notebookot. A problémám vele az, h képtelen vagyok telepíteni a hangkártyát. Olyan luxusról, h esetleg a bloetooth vagy a kamera működjön, egyelőre nem álmodok ... :((( Szóval, Realtek hangkártya van benne. Megpróbáltam sokmindent, amit ajánlottak. Nem vagyok túl jártas a témában, de felsorolom, h mik voltak ezek: elsőként persze, próbáltam a telepítőcd-ről feltenni, amit a notihoz adtak. Majd netről is próbáltam a drivert letölteni. A letöltés persze sikerült, a telepítés kevésbé. :) Utána jött egy olyan javaslat, h live update-eljek. Eltaláltátok: semmi. A legutóbbi javaslat volt, h regeljek be hozzátok, hátha ...
    Olvastam olyasmit, h a driverek telepítésénél nem mindegy a sorrend. Csak az a baj, h úgy kaptam a notit, h felrakattam az xp-t és mikor srác odaadta, közölte, h "a hangártyát már te is fel tudod tenni!" Jahhh, én is azt hittem. Ezek szerint nem tartott be vmi sorrendet? Ha ez a baj, mi a teendő? Rakjam csak egyszerűen újra az xp-t? Remélem, érthető volt a problémám.
    A segítséget előre is köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák