Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • chriskross

    aktív tag

    válasz Alukard #6050 üzenetére

    Erre csak annyit mondok, hogy a 280k-s gx600asnak is nyikorog a burkolata (és a kijelző inverternél még fel is puposodott enyhén)

  • szumo

    senior tag

    válasz Alukard #6050 üzenetére

    Üdv!

    Nekem megfordult a kezein között egy pr200gx-024hu. 1 hónap alatt nem jött le a festése, a zsanérok igen masszívak, és mivel nincs külön zárszerkezet, ezért azok tartjál csukva a lapost. Nekem egyedül a billentyűzet színével volt gondom, hogy egy kicsit gagyi hatást kelt, de néhány napja láttam sokkal rosszabat is, ezért mikor tegnap este megint nálam járt a laptop, már nem is tűnt olyan rossznak.
    Mikor laptopot kerestem, és megvolt adva a max ár, és hogy 12" körüli legyen, akkor csak az msi-ben találtam megfizethetőt, a többi gyártó szinte mind egy nagyságrenddel drágábban adta hasonló termékeit. A leányzó igényeinek ez is megfelelt volna (MSI VR201X-022HU), de több hétig nem volt magyarországon belőle, a laptop, pedig nagyon sürgősen kellett.
    Az újlenyomat olvasó remekül működik. A kistáska, amit adtak hozzá, csak a lapos számára elegendő, a töltő helyét kispórolták, ezért mindenképp kell egy táska majd hozzá. Az egér igaz olyan színű mint a laptop, de ránézésre gagyinak tűnik, még egy 1500HUF-os Logitech mellett is. Összeségében, ha tud az ember kompromisszumokkal együtt élni, akkor nem is olyan rossz választás a pr200gx-024hu.

    Viszont most jön a fekete leves, aminek megoldásában a többiekre is számítok.
    A laptop felismeri a hangkártyát, miután a KB888111.exe segítségével rábeszéltem, de a telepítés vége előtt kapok egy hibaüzenetet, hogy a telepítés sikertelen. Ugyanez a helyzet az 1.72-1.88 -as driverig. A Bison gyártmányú webkamera feltelepül, viszont még nem sikerült üzembe helyeznem eddig. Ha valakinek van tapasztalata ilyen téren, akkor a segítséget nem utasítom el.

    Idén ez a 8-10-dik laptop amit csinálok, de még mindegyiknél minden rendben volt, pedig volt benne /Toshiba, HP, Dell,Siemens, Lenovo, Msi. Csak ez a kis 12"-os szivat, vagy csak én nem hangolódtam még rá

    Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

Új hozzászólás Aktív témák