Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Batmause

    tag

    válasz G@ß! #4519 üzenetére

    Bizonyos helyeken valóban szaggat, de ez azt hiszem egyértelmű. A Go 7600 erős kártya, de nem egy erőmű.

    Másrészt tényleg mondta, hogy megnézem.

    86.02 volt a legstabilabb eddíg.
    A pálya elején 55 FPS a kiinduló. A szárazföld elérésekor leesik 35-20 közé. Az RPG-zés után a nagyfüstös részen lemegy 20-15 közé. Mikor kiugrunk a heliból 15-17 közé megy. Aztán stabilan 25 fölött marad.

    86.38 már jóval rosszabb volt. Már az elején szagattot kicsit. Nekem nem vált be.

    Amit most ajánlott házimozis azt még nem próbáltam ki.

    Amit kiemeltem arra értettem - ez volt amit te kiemeltél. Lehet, hogy szűkszavúan mondtam...de nem jogosít fel attól az ilyen beszédre... pofázni én is tudok, majd meglátod. :P

    És nem találtam semmilyen bátorító hozzászólást, hogy kíváncsi lennél az eredményre. Másrészt 100 FPS alatt nem áll meg az élet. Általában 30 FPS körül játszok, és nekem nem gond...

    Más részt, amire te hivatkozol, hogy teszek fel képet...
    Azt mondtam hogy majd hétvégén teszek fel képet.[link] De nem azt mondtam, hogy egész hétvégén játszok és majd töltök fel minden egyes percben képet! Van azért hétvégén jobb dolgom is!

    De mind1...nem tud érdekelni a dolog

    Én csak jószándékú voltam, és látom neked ezt pont jól jött. Ha ennyire kötözködni akarsz, akkor tedd azt...majd én is ezt teszem... :P

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák