Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • D-LAN|FuRioN

    aktív tag

    válasz balzer70 #1483 üzenetére

    Na ha ennyi érdeklődő van akkor írok pár sort a notiról, mert nekem ilyen van. 2006 decemberében vettem a gépet azóta használom. Vettem még hozzá egy Audigy 2 ZS kártyát ez mégjobban rádob a teljesítményre. Notival én maximálisan meg vagyok elégedve. Bár van vele most bajom sztem memó probléma de elbafhattam valamit utazás közbe is nemtudom mert most délkoeába vagyok (Vagy az itteni ingadozó 220V tett be neki nemtudom). Win indulásakor kékhalállal indul a gép és nemtudok bootolós memótesztet nyomatni vele. de két újrindulás után már jó is. :D Bár érekes, hogy elkezdte másik gép is ezt csinálni itt ami magyarországról érkezett. Az pl egy Acer teljesen más cfg. Na mind1 ezt majd ha otthon leszek megoldom és irom mibaja van ha van egyáltalán. Lényeg, hogy én a gépet játékra és webdesignre használom, meg persze nezetés office stb... Sokan szídták az LCDjét nekem ezzel sincs semmi bajom annyi, hogy ha nagyon oldalról nézed nem lehet látni rendesen de sztem ez nemprobléma :D Én nem tapasztaltam a JPG efektust eddig sehol az LCD-n. Amivel én játszok az HL2,Cs Source,Starcraft,Quake3,Farcry,Quake 4, Warcraft 3 és hasonló új játékok. Minden gond nélkül viszi őket max grafikán 2x simitással is. Általában 1280x800 ba játszok vele ha a game támogatja. De teszek be teszteredményeket is, hogy tudjatok viszonyítani.

    3D Mark 01: 17811 Pts
    3D Mark 03: 7136 Pts
    3D Mark 05: 4191 Pts
    3D Mark 06: 2096 Pts
    Aquamark 03: 44492 Pts

    Illetve az SB Hangkari is dob a teljesitményen azóta mióta mevan nem futtattam tesztet de látszik FPS játékoknál az FPS en... Röviden ennyi ha van még kérdés írjatok nyugodtan szivesen válaszolok bármire a notival kapcsolatban.

    \'\'Sebességmámor, mindenki ezzel vádol, a kilóméteróra is csak lehunyt szemmel számol, a gumi lángol, az autó szinte táncol...\'\'

Új hozzászólás Aktív témák