Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • UdVi86

    aktív tag

    válasz 78zolika #4 üzenetére

    Szerintem az ára sem vészes. Ha megnézed a Gigabyte GA-MA785GMT-UD2H 22k körül van, de azon nincs Sideport. Az MSI 785GM-E51, amin szintén nincs 19k. A Gigabyte GA-MA785GPMT-UD2H, amin van Sideport 281k :D itt, de viccet félretéve 27-28k körül lesz szerintem. A szintén Sideportos MSI 785GM-E65 pedig 25k. Az ASUS 785TD-M EVO a 22-23k árával és Sideporttal a legkedvezőbb árú, de a tesztekből kitűnik, h többet fogyaszt. De kinek mi a szempont. Én biztosan az E65-re fogok beruházni.

    És azt se felejtsük el, h ez bizony még egy új chipset, s ha lehet mondani, talán a mostani legjobb HTPC alap. Esetleg a Geforce 8300 versenyezhet vele, de Intel nem nagyon, bár a g45 az ellenfél. Lehet a g31, meg g35 most nagyon olcsón beszerezhető, de azért én azokat nem említeném ezzel egy lapon.

    Kapti: Én is úgy tudom, h a 3 nagy gyártó az MSI, Giga és az Asus, ezek mellé jött be mostanság az Asrock, ami kedvezőbb árával hódít. Tapasztalatom nincs sajnos az MSI-ről, de annyit hallottam negatívumként róla, h a BIOS nem túl jó, olyan értelemben, h kevesebb beállítási lehetőséget tartalmaz.

    Én is várom minden szerencsés laptulaj beszámolóját, véleményét :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák