Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • UdVi86

    aktív tag

    válasz Kapti #7 üzenetére

    Valóban egy szinten van velük. És szerintem az ára is elfogadható. Sajnos az újat meg kell fizetni, ez van.
    Ezt a BIOS dolgot csak úgy általánosságban mondták az MSI lapokról. Nekem fogalmam sincs róla. Na meg nem is érdekel, nem akarok tuningolni, így nálam nem számít, h pl. milyen közökkel tudom emelni az fsb-t, meg mit tudom én mit.
    Az MSI 785GM-E65 fogyasztásban nagyon jó a PCLab tesztje szerint és emellett a teljesítménnyel sincs gond. És - bár szinte utolsósorban - ez a kék-fekete design is nagyon bejön. :)
    A sima ATX verziót még nem láttam sehol. Szerintem az azért kelendőbb lesz.

  • Pista0001

    addikt

    válasz Kapti #16 üzenetére

    Szó szerint, ahogy leírtam. Korábban volt Asus A8N-E-m ami Q-fan-es volt, induláskor az is fölpörgette a procihűtőt, de az tényleg nagyon hamar levette. Az MSI nekem pár másodperccel később kezdi levenni és fokozatosan szabályozza le. Ha gondolod holnap délután lemérem neked. ;)
    Nem vészes szerintem a dolog, elvégre az ember nem filmnézés közben vagy álmában kapcsolja be a gépet, ennyi nem zavaró (Cooler Master HyperTX3-am van amin 2600/perc a max fordulata a 92-es ventinek, zúg ez is fullon rendese). Utána amúgy nagyszerűen végzi a dolgát. Én 45 fokra állítottam be a Smart fan-t, CPU burn-el elkezdtem terhelni a procit, amikor elérte a 45 fokot épp csak egy picit kapcsolt rá a ventire. Nagyon finoman szabályozza, mindig csak éppen amennyi kell.
    Chaser: Az MSI lapja szerint a sideportos kb 15%-al jobb teljesítményű mint a csak megosztott memóriával működő. Hogy ez most reklám vagy tényleg igaz azt nem tudom.

    [ Szerkesztve ]

  • arn

    félisten

    válasz Kapti #850 üzenetére

    biztos ugyanolyan beallitasok mellett futott mindket gepen :) ezzel nincs problema. csak peldanak irtam, hogy ott a legdrasztikusabb. meg egy opencl/directcompute teszt is vagy 10%al kevesebbet mutat, mint q6600nal. heaven benchmark, 3dmark detto.

    jah a masik, hogyha leszedem a felbontast, akkor a p2 gyorsabb lesz :) mintha vmi buszrendszeres gebac lenne (nagyobb felbontasban tobbet kommunikal a buszon).

    [ Szerkesztve ]

    facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

Új hozzászólás Aktív témák