Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kranazoli

    senior tag

    válasz EmptyParadox #57399 üzenetére

    Gondolom, ezért írod, hogy félmegoldás:

    "Mute/unmute tab browser command pauses/unpauses media playback in the tab instead, for the supported sites."

    Illetve nézem, hogy:

    "It was fun while it lasted, but finally I no longer have resources to maintain or develop Play/Pause further. Thus I'm looking for a volunteer to take it over."

    Illetve, beleolvastam a kommentekbe, háááát...

    "Thanks for this great extension.
    Since Firefox 58, the extension doesn't work when I open firefox (nor the keyboard shortcut neither the toolbar button). I must disable the extension in the extensions manager and then re-enable it and it works again."

    :)

    Na, mind1. Egy próbát megér. Főképp, mivel "foglalkoztál" a kérdéssel!

    Köszi!

    Elkezdtem keresgetni, és ráleltem erre:

    YouTube Pauserby mdzirbel

    Simple, quick control for a YouTube tab.

    This extension is designed as a fast, one-click way to pause a YouTube video. There is no popup, it just pauses the leftmost YouTube tab when you click the icon. You can also double click to skip to the next video.

    The icon shows the current minutes into the video over the total video length.

    Ez úgy néz ki okés lesz.
    Van egy külön ikonja, amivel play-pause/stop, de a YT tabfülön is megmarad a Mute funkció.
    Ezt mondjuk nem tudom, hol jelzi:

    The icon shows the current minutes into the video over the total video length.

    Ja, elég érdekes van megoldva. Ezt leírni macerás. Látni is alig lehet, de ez amúgy is irreleváns. :)

    Ui.:

    A vicc és a paradoxon az egészben maga a YT.
    Ugyanis rendszeresen hallgatok YT válogatásokat, amíg csinálok vmit... Most ugye, bevezették, hogy bizonyos idő eltelte után megáll a lejátszás (szegény YT) és kattintani kell, hogy iiiiiigen, azért indítottam el, mert nem megállítani szeretném.

    Néha azonban megállítanám, ha épp arra lenne szükségem. Szóval Mute-olni lehet, de ha én szeretném szüneteltetni, akkor kereshetem a tab-ot, klikk, vissza oda, amiért megállítottam, majd újra start.

    Nooooormális, Margit?

    Amúgy ha valóban, azért szakítja meg a YT a lejátszási lista stream-elést, hogy nehogy elfogyjon a sávszélességük, akkor:

    1.) gondban van a Google;
    2.) de mi már kitaláltuk, hogy meg kell adóztatni az Internet.et. Na, ezt most újra elő lehet venni és még a Google támogatását is megkapná az állam...

    [ Szerkesztve ]

    AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

Új hozzászólás Aktív témák