Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sz.balazs.95

    veterán

    válasz maestro87 #46295 üzenetére

    Szerintem nem, sőt, ha a GPU-t jobban bevonja a "játékba", akkor ezzel együtt a CPU-ból illetve a RAM-ból vesz le terhet (legalábbis ez tűnik logikusnak nekem)
    A Chrome szerintem azért lett ilyen RAM zabáló, mert egyszerűen párhuzamosan fut több Chrome gyakorlatilag, és így oldották meg, hogy több fül több prociszálon fut.
    A Servo viszont nem ilyen lesz, már amennyire tudni lehet.

    (#46299) ceia: Az Australis valószínűleg maradni fog, mivel az külön van a motortól.
    Na meg az Australis célja eleve az, hogy minden eszközön egységes megjelenést adjon. :) És ezt maradéktalanul teljesíti is. Én szeretem mobilon és PC-n is, tableten meg még nem használtam*, csak "látásból" ismerem, de ott is jól mutat.

    *Azaz használtam tableten, de az x86-os verziót, mivel Win-es tabletem volt :B

    (#46300) CharlieDrop: Tutira át fogják emelni őket, mivel nem hiszem, hogy ne lenne célja a Mozillának, hogy úgy váltsanak motort, hogy xy dolgokat nem támogat az új.

    Amire mondjuk kíváncsi leszek, hogy mindez a Thunderbirdöt hogyan fogja érinteni.

    (#46301) silver star:

    Pontosítanék: a Firefox, az eddigi, Netscape-ből megörökölt NPAPI helyett a saját, WebExtensions-t fogja használni, ami kompatibilis a Chrome-mal. De nem 1:1 a Chrome-ét használja. A végeredmény ugyanaz, persze, de azért mégsem mindegy :D

    Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

Új hozzászólás Aktív témák