Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jenne

    senior tag

    válasz netpeti98 #41198 üzenetére

    Szia!
    Rögtön leszögezem, hogy nem Téged akarlak megbántani ....még ha Neked válaszolok is...
    Napok óta lesem a topikot és várom a választ hátha segít itt valaki, mert egy ideje már küszködök a naponta többszöri OP. rendszer random módon való, a legváratlanabb pillanatokban való újraindulgatásával, de senki még csak nem is válaszolt a feltett kérdésemre.
    Végül már oda jutottam, hogy leszedtem a FF-ot és áttértem átmenetileg a Chrome böngésző használatára. Ez idő alatt a probléma nem jelentkezett.
    Ez az újraindulgatás csak azok után jelentkezett, hogy kb. két-három hete a FF 34.0- ról frisítette magát a legújabb 35.0 verzióra. Azzal az előzővel nem volt ez az újraindulgatás csak ezzel a legújabbal.
    Nos és akkor most jöjjön az ami okozta ezt a hibát nálam. Nagyon egyszerű volt a megoldás.
    Beállítások/Speciális fül/Általános / itt ki kellett venni a pipát a 'Hardveres gyorsítás engedélyezése, ha lehetséges' pipadobozból és OK.

    A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

Új hozzászólás Aktív témák