Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rothadt

    aktív tag

    csak gondoltam megosztom(mert anno senki nem tudott segíteni):
    találtam egy isteni naptár programot, acalendar, ami alapból kiírja, hogy hanyadik hét van, anno az alap nokiák is rendelkeztek ezzel a képességgel és mivel arról váltottam így nagyon hiányzott! hiába ajánlott mindenki mindenfélét, jorte, stb, abszolút köze sincs egy könnyen kezelhető, alap naptárhoz. persze a naptárban lehet szinkronizáltatni a hetek számát a google-n keresztül, de az csak hétfői napra írja ki napi nézetben, hogy hanyadik hét van épp...
    ez pedig szép, kezelhető és okos, már az alap ingyenes verzió is!!!

    megrendeltem szabof1 mester által ajánlott oldalról, pillanatok alatt itt volt és kettő előlapot küldtek, igaz az egyik kerete jobb, a másiknak a kijelzője, de a fülek rendben vannak, így majd legalább lehet a digitizer cserét gyakorolni...
    megint másik, nem tudom, ki hogy van vele, de én ennyit, mint ennek a ká motorolának a töltésével, még semmivel sem szívtam...elromlott az első töltőfej, itthon találtam 3k-ért egy eredeti, újat, aztán fél év után az is betojt, ebay 600ftos "htc"-s, azzal rendben lenne, de a mazzag kontaktos a nyakánál (még ez a legjobb), na erre rendeltem 900ft-ért ebay "blackberry"-st. most ha ez be van dugva, akkor behal a telefon, töltés közben majd használhatatlanná válik, nem reagál, illetve össze-vissza reagál az érintésre, van, hogy le is fagy kicsit, de csak amíg össze van dugva, ha lehúzom rögtön rendbejön. ezzel kapcsolatban vélemény? tönkreteheti a telefont, vagy aksit, digitizert? köszönöm!!!

    borzasztó az, amikor az ember minden elképzelhető, addig használt nevét leregisztrálták, csak azt nem ami indulatból jön...

Új hozzászólás Aktív témák