Hirdetés

Aktív témák

  • domerator

    veterán

    válasz Heimdallr75 #7995 üzenetére

    Köszi a jótanácsot, de egyelőre marad a gyári... lefagyasztottam vagy 10 appot, amire semmi szükségem (Kindle, Voice search, voice command, maps, stb.) és így használom most egy darabig (ahogy magamat ismerem előbb-utóbb úgyis romolok :DDD de mostanában elég sokat bütyköltem a blédet, úgyhogy most kicsit back to real life...) :D

    Azonkívül a bléd esetében nincsenek jó tapasztalataim a cm nightlykkal kapcsolatban, szóval maradok itt... már csak valami világosabb téma kellene, mert a gyári az iszonyat szutyok sötét... néha csak reflexből nyomok OK-t egy-egy gombra.... tudom: MIUI... de arról meg azt olvastam, hogy még bugos.

    (#7996) chab7: Nandroid backupot csak a blédes reflexek miatt erőltettem... "tisztább, szárazabb, biztonságosabb érzés" :DDD :DDD

    (#7997) szabof1: No akkor nem én vagyok vakegér... részemről ezennel köszönöm a részletes leírást (bár a kétszeri rebootnál kicsit kavarogtam, aztán meg csak jött ki a szemem, mint az éticsigának eső után, amikor az első reboot után no service fogadott... de minden rendben van már) :R :R :R

    Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

Aktív témák