Hirdetés

Aktív témák

  • chrisx1

    tag

    DOMERATOR:

    Nah mostmár egy ideje a te értékeidet használom a cpu-hoz, és nagyjából így néz ki:

    Total state time: 39:03:25
    ----------------------------------------------------------------
    1000mhz 00:21:05
    720mhz 00:06:03
    420mhz 04:02:05
    deep sleep 34:34:11
    ----------------------------------------------------------------

    Tudom, ebből hatalmas következtetéseket nem lehet levonni, csak érdekesség gyanánt mutattam. Ami furi, hogy tapicskolás közben jobban kedveli az 1ghz-t, és kevésbé a 720mhz-t. Persze nem nagyon használtam a telefont, tehát ebben némi telefonálás van, meg kevés net, sok alvás, amit nagyon jóízűen végez, ez látható. 420mhz-en volt töltés közben, ami olyan 3 óra, és 40 perc körül volt...... Most van 81%-os töltöttség kicsit több mint 35 óra után.

    Kérdés! Most Lacopapi értékeit preferáljuk jobban, és ha igen, miért, mi a különbség? Csak mert az új domiui-ba is azt raktad. Most maradnak a te értékeid egy darabig, mert az uccsó wajk is jól muzsikál, aztán ha meguntam, majd publikálok megint egy eredményt a cpuspy-ból mielőtt váltok Lacopapiéra.

    Egyébként érdekes.... wajkban 1100 mhz szokott lenni a plafon, de a te beállításaiddal 1000 mhz ugye, és a guadrant majdnem ugyanannyit produkál.....2350 körül!

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák