Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Janó 44

    tag

    válasz v!ct0y #10911 üzenetére

    Van itt olyan utca is, ahol például csak egyetlen kampóról hiányzik az optika (asszem Zrínyi).
    Más: ma jött és bekötötte hozzánk a szerelő az IPTV -t 2 beltéri egységgel, és mostantól nem értem azokat, akik szerint nem jó a képminőség. Azt magam is elhiszem, hogy hiába van a "HD" felírat ott a TV -adón, ha az adott műsort 20-40 éves vagy nem éppen prémiumkategóriás kamerával vesznek fel, de ami valóban HD másor volt, azzal kapcsolatban maradjunk annyiban, hogy hanyatt vágtam tőle magam épp úgy, mint mikor először láthattam életemben Full-HD -s Blu-Ray filmet. Persze. Az is jogos, hogy amely adók nem HD -sek azok valóban nem adnak egyetlen műsoruk esetében se jobb képminőséget, mint mondjuk pl. a műholdas beltéri egységek. De azért most már akárhogy is nézzük, azért csak van már 24 HD -csatorna a kínálatban. -Habár mondjuk személy szerint engem ez se érint, mert 15-20 évvel ezelőtt zuhant le annyival a műsorok minősége annyira, hogy leszokjak a TV -nézésről, de anyámat meg a bátyámat ettől még érdekelheti mindez. Lefogadom, hogy az élesebbnek (is) látható nagyobb felbontású műsorok a szemet is kevésbé fárasszák, mint például egy SD TV-adó/SD -műsor.
    De akkor itt egy kérdés is, hagy okosodjak: hogy a fenébe lehet, hogy tudja az 1080i -felbontást is az olyan TV, amelynek a natív felbontása az csak 768p?
    Illetve még 1 kérdés: nem fogják 2018 -ban se levenni a Magyar4 streamelését az Internetről?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák